SVP

Středisko výchovné péče Kolín

Středisko výchovné péče (SVP) Kolín nabízí pomocnou ruku dětem a mladým lidem do 18 let, kteří se ocitli v nelehké životní situaci, a také rodičům i pedagogům (více v rubrice Služby). Jsme školským zařízení a veškerou pomoc tedy poskytujeme bezplatně.

SVP je součástí Dětského domova se školou Býchory (DDŠ). Jde o špičkové zařízení, které využívá nejmodernější evropské pedagogické trendy – hipoterapii, integraci dětí prostřednictvím sportovních a uměleckých aktivit, zážitkovou pedagogiku i sofistikovanou pracovní terapii, s cílem navrátit svěřené děti do plnohodnotného života. Středisko výchovné péče Kolín s odborníky z DDŠ úzce spolupracuje, a díky tomu zaručuje individuální a profesionální přístup ke každému klientovi.

Rodiče přitom nemusí mít žádné obavy, že kontaktem se SVP se automaticky dostávají do péče dětského domova. Tam jsou umísťovány pouze děti se závažnými problémy na základě soudního rozhodnutí.

 

Projekt Husité / 23.06.2016

Projekt “Husité„ navazoval a prohluboval učivo 7. třídy. Zúčastnili se ho žáci, kteří se aktivně zapojili do výroby pomůcek, zbraní, kostýmů s podtextem...

44. LETNÍ OLYMPIÁDA DDŠ / 9.06.2016

Ve dnech 30. května až 3. června 2016 uspořádal DDŠ Býchory s pověřením MŠMT 44. letní olympiádu chlapců DDŠ. Akce se konala ve Zbraslavickém areálu „U...
Fotogalerie Partneři Odkazy

Rychlý kontakt

+420 321 798 630
domov@domov-bychory.org
Býchory 152, Kolín 280 02